Každý krok je môj príbeh

Kniha - Každý krok je môj príbeh

Tvorte spoločne svoj príbeh s jedinečným rastúcim pamätníčkom, ktorý vás bude sprevádzať celým detstvom od narodenia bábätka cez školské šibalstvá až po maturitný ples.

 Neobyčajná kniha so štipkou pojašeného humoru

Mrknúť môžete aj videjká o knižke

Rodičia vypisujú prvú polovicu knihy, kde zaznačia všetky najkrajšie chvíle s bábätkom ako narodenie, prvé krôčiky, zúbky, slová, či prvé Vianoce ako rodina. Doplňovanie knihy je naozaj pestré, okrem odtlačku rúčky a nôžky, rodokmeňa, doložíte fotky vás ako rodičov keď ste boli v plienkach, pripomeniete si napríklad aj svoj svadobný deň, maminkin veľký pupček, zaznamenáte dokonalé trapasy či nevyspytateľné šialenosti s dieťaťom, ktorým sa žiadny rodič nevyhne. Nie len vaše zážitky spravia knižku unikátnou, vašou úlohou je dozdobiť stránky fotografiami.

Tam kde všetky knižky končia, moja ešte len začína

Ako jediná s pomedzi všetkých doposiaľ vytvorených kníh o bábätkách dáva deťom voľnú ruku v pokračovaní vypisovania svojho príbehu.

Druhá polovica knihy je preto venovaná ich tvorivosti a myšlienkam. Rodičom preberú z rúk pero a oni sami budú dotvárať svoj pamätníček. Napríklad čím chcú byť, akú majú predstavu o svojej budúcnosti, a aké zmysluplné hlášky vypotia. Súčasťou knihy je tiež vyfarbovacia mapa Sveta a Slovenska, kde spoločne zaznačíte navštívené miesta.

Zachytíme kúsok sveta ich očkami, necháme vymyslieť rozprávku, kresliť svoju rodinku, vyrozprávať dychvyrážajúce zážitky, a ponoríme sa do sveta kúziel, kde je všetko čo si želáme možné.

A po rokoch?

Otvoríte knihu plnú spomienok, fotografií s úsmevom na tvári, a štipkou sĺz od dojatia, či smiechu? Myslím, že z každého rožku trošku.

Vyrobená s láskou od maminky pre maminky

Ak chcete vidieť zo zákulisia tvorby knižky, noviniek či storiek viac, sledujte knižku na facebooku / insta @Kazdy.krok.je.moj.pribeh